Informácie

Stránka VzduchovéTlmiče.sk je zameraná na predaj dielov pre vzduchový podvozok. V ponuke máme množstvo dielov pre vzduchový podvozok, ako sú napr. vzduchové vankúše, vzduchové tlmiče (aj samostatné bez vankúšov), vzduchové kompresory podvozku, ventilové jednotky kompresorov podvozku, nádržky kompresorov podvozku, opravné sady kompresorov podvozku (valec + piestny krúžok), pretlakové ventily a holendre vzduchových vankúšov a tlmičov značiek AMK, WABCO, BILSTEIN, DUNLOP, VIBRACOUSTIC a originálnych dielov Mercedes Benz a Audi. Diely si môžete objednať telefonicky, emailom alebo cez objednávkový formulár. Naša stránka nie je e-shop.

Väčšinu dielov máme skladom. Ak diel, ktorý máme skladom, objednáte do 16:00, pošleme Vám ho ešte v daný deň. Doručenie je do 24 hodín, takže diel na druhý deň dostanete (v rámci SR), alebo si tovar môžete vyzdvihnúť osobne v Prešove, a to o akejkoľvek hodine, alebo aj v ktorýkoľvek deň.

Diely Vám vieme zaslať kuriérom aj na poštu, to znamená, že balík príde ráno na ktorúkoľvek poštu v SR, odkiaľ si ho môžete vyzdvihnúť. Tovar nemusí byť zaslaný na miesto Vášho trvalého pobytu, keďže pre jeho zaslanie sa udávajú údaje, ktorými sú meno príjemcu a adresa pošty, kde bude zaslaný. Takže ak viete, že v daný deň sa budete nachádzať v inom meste, vieme Vám balík poslať priamo tam. Platí to aj pre českých zákazníkov, takže ak napr. bývate blízko slovenských hraníc alebo sa nachádzate na Slovensku, vieme Vám balík poslať tiež na ktorúkoľvek z pôšt na SR.

Na každý nový diel je dvojročná záruka, na fabrický repasovaný diel je ročná záruka. Pri každom diele máte napísané, či je nový alebo repasovaný, OEM čísla, alebo pre aké modely automobilov je daný diel vhodný. Ak by ste si nevedeli nájsť správny diel, napíšte nám alebo nám zavolajte, a my Vám poradíme, podľa čoho zistíte, ktorý diel je vhodný pre Vaše auto.

Ak by sa vyskytla akákoľvek výrobná chyba, alebo ak by ste si nevedeli dať rady s montážou, kontaktujte nás telefonicky, pokojne aj v neskorších hodinách. Každý diel je skvelej kvality porovnateľnej s originálom, u niektorých dielov je kvalita lepšia ako u originálneho, keďže po skúsenostiach a problémoch originálneho dielu výrobca vychytal každú chybu.

O tom, že predávame skutočne kvalitné diely, svedčí aj spolupráca s množstvom štandardných a autorizovaných autoservisov. S výmenou vankúšov na tlmiči Vám pomôžeme telefonicky. Nakoľko zákazníkom na požiadanie meníme vankúše na tlmičoch (95% vankúšov sme už menili), vieme, kde a v čom sú najväčšie problémy pri výmene. Nie je to nič zložité a každý, kto je domáci kutil a má náradie, to dokáže urobiť. Či už sa jedná o predný vzduchový vankúš na Mercedes Benz ML- Class W164, Audi A8 D3 4E, Volkswagen Pheaton, Bentley Continental GT, Range Rover L322 alebo BMW X5 E53.

Každý diel sa pred odoslaním skontroluje a otestuje. Uvedomujeme si, že je pre Vás veľká strata času a peňazí, ak by ste od nás obdržali chybný kus, ktorý by ste museli vymontovať. Tiež by to bola strata aj pre nás v podobe pokazenia si mena. A to nechceme. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom dielov na vzduchový podvozok, preto vieme dobre poradiť a ponúknuť kvalitný tovar.

V ponuke máme tiež vzduchové pruženie pre automobily značky Jaguar, Lincoln, Ford, Dodge, Cadillac a ďalšie. Ale keďže týchto automobilov je v našich končinách málo, vzduchové pruženie na tieto autá nedržíme skladom, ale sú len na objednávku.